טל': 052-3668442 | דוא"ל: galitn1@bezeqint.net

  

נומרולוגיה- תורת מספרים , בעזרת ניתוח המספרים בתאריך הלידה הלועזי והעברי שלנו,ניתוח שמנו המלא, ושמות הורינו, נוכל להכיר ולדעת מהו הייעוד שלנו? כיצד ניתן להצליח בחיים?מה מחזק אותנו ומה מכשיל אותנו? מהן הכשרונות, יכולות ומגבלות שלנו?הנומרולוגיה היא כלי מעצים להבנת העולם החיצוני והפנימי שלנו, כלי המסייע לנו לחקור את השורשים שלנו ולהבין את האפשרויות הגלומות בתאריך הלידה.הניתוח הנומרולוגי נותן כיוונים אפשריים להתפתחות, שינוי, ומימוש פוטנציאל.הבחירה לביצוע היא בידינו.הפענוח הנומרולוגי נעשה באמצעות ספרות , מספרה אחת עד תשע. כל אות בשם הופכת לספרה לפי גימטריה.לכל ספרה יש משמעות ועולם ומלואו עם אינספור נוסחאות.שם האדם וייעודו

השם שלנו הוא כרטיס הביקור הפרטי שלנו- דרכו אנו שואבים את הכוחות והאנרגיות למלא את ייעודנו.
תאריך הלידה מראה את התכונות האישיות והכישורים שלנו , ואת הפוטנציאל המיוחד לכל אדם.
הנומרולוגיה משתמשת בשם האדם ותאריך לידתו ככלי לזיהוי ייעודו והתפתחותו האישית בכל מישורי החיים: אהבה, קריירה, הגשמה עצמית, מציאת בן זוג, תקשורת בין אישית וכו'.

המטרה לקבל החלטות נכונות בהתאם לשם ותאריך הלידה ולזרום בהרמוניה ושלום עם הסביבה.

מספרי האותיות בגימטריהבניתוח השם אנו מסכמים את הערך הגימטרי של האותיות בלי האפסים, מסכמים את ספרות התוצאה עד שמגיעים למספר חד ספרתי.


לדוגמא: בניתוח תאריך הלידה אנו מסכמים את כל ספרות התאריך למספר חד ספרתי אחד.

תאריך לידה- 25.06.1983משמעות המספרים:

1- מנהיגים, פורצי דרך, יזמים, מנהלים, קשה להם שמנהלים אותם, דומיננטיים, עקשנים, חושבים על עצמם, קשה להם לעבוד בצוות.

2- רגישים לזולת, אמפתיים, בעלי חושים מחודדים, אינטואיציה פנימית גבוהה, פגיעים, נתונים למצבי רוח משתנים, אוהבים לעזור לזולת.

3- ילדים נצחיים, יצירתיים, אוהבי טבע ומרחבים, לעיתים חסרי טקט  בסיסי, מפונקים, תלותיים, אוהבים ילדים ומתחברים אליהם בקלות.

4- אוהבי מסגרת, משפחתיים, קל להם לעבוד בצורה מאורגנת ושיטתית, קפדנים, קשה להם למצוא את שביל הזהב בין שחור ללבן, מקובעים ושמרנים.

5- אוהבים את הנאות החיים, תקשורתיים, בעלי כושר שכנוע, חשיבה מהירה, קשה להם לקבל איטיות, אוהבים הרפתקאות ודברים חדשים, נטייה לשעמום, אוהבים אתגר מחשבתי.

6- משפחתיים, אוהבים הרמוניה ואיזון, מאוד אומנותיים, נטייה טבעית לכל מה שקשור ביופי, במצב של חוסר הרמוניה סובלים, אוהבי שלמות, קשה להם להבין שבחיים יש גם קושי.

7- רוחניים, מעמיקים, מדקדקים בכל פרט, אינטואיציות פנימיות מדהימות, יכולת לגעת בזולת ולהבין את צרכיו, נטייה לחולמנות, אוהבים להתבודד, נטייה למצבי רוח ובריחה מהמציאות.

8- אנשי עבודה, קרייריסטים, חשובה להם הגנה כלכלית, מצליחים בעסקים, כדי להגיע לדרגות גבוהות הם רואים רק את עצמם, מחושבים, קרי רוח חיצונית אבל רכים בפנימיות.

9- נהנתנים, אוהבי טיולים ארוכים, יכולת להדריך ולהיות מורים מרצים בכירים, קשה להם במסגרות, אוהבים ללמוד להתפתח ולשדרג את עצמם כל פעם במקום עבודה אחר, חשדניים.

נומרולוגיה